Counter Strike Community Vrnjcka Banja

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro Dosli na forum Counter Strike Community Vrnjcka Banja


2 posters

    >>>.TaRaNtuLa[SDaM].<<<

    avatar
    TaRaNtuLa
    Moderator
    Moderator


    Number of posts : 1
    Registration date : 2009-01-29

    >>>.TaRaNtuLa[SDaM].<<< Empty >>>.TaRaNtuLa[SDaM].<<<

    Post  TaRaNtuLa Thu Feb 12 2009, 08:40

    E pa cao ja sam Milos Ceperkovic iz Vrnjacke Banje.CS igram vec 5 godina(igrao sam ali sada sam zajebo stvar nece da mi se add server u favorites i treba mi pomoc).Igram na Krusecac community1,MAX-arena1,MAX-Awp arena ti na jos mnogo servera.slusam heavy metal,power metal,trash metal,metal i black metal,hard rock i rock.I tako ko hoce da mi se javi moj msn je milosh95@hotmail,com.............................................vidimo se............................................^^ lol! lol! lol!
    BlAzEr
    BlAzEr
    Admin
    Admin


    Number of posts : 36
    Age : 28
    Локација : Vrnjcka Banja
    Registration date : 2009-01-28

    >>>.TaRaNtuLa[SDaM].<<< Empty Re: >>>.TaRaNtuLa[SDaM].<<<

    Post  BlAzEr Fri Feb 13 2009, 08:05

    TaRaNtuLa wrote:E pa cao ja sam Milos Ceperkovic iz Vrnjacke Banje.CS igram vec 5 godina(igrao sam ali sada sam zajebo stvar nece da mi se add server u favorites i treba mi pomoc).Igram na Krusecac community1,MAX-arena1,MAX-Awp arena ti na jos mnogo servera.slusam heavy metal,power metal,trash metal,metal i black metal,hard rock i rock.I tako ko hoce da mi se javi moj msn je milosh95@hotmail,com.............................................vidimo se............................................^^ lol! lol! lol!

    Gde si bree >>>.TaRaNtuLa[SDaM].<<< 552148 >>>.TaRaNtuLa[SDaM].<<< 723247 >>>.TaRaNtuLa[SDaM].<<< 723247 >>>.TaRaNtuLa[SDaM].<<< 723247

      Current date/time is Sat May 11 2024, 15:47